oferta

To już ten czas. Zbliżają się urodziny Twojego dziecka a ty kompletnie nie wiesz gdzie zacząć przygotowania imprezy. I jeszcze czwarta rocznica w przyszłym miesiącu, na którą totalnie brak pomysłu. Nie bój nic – pomoc nadchodzi ;D

W ramach Konsultacji Eventowej przeprowadzimy godzinną burze mózgów w preferowanej przez Ciebie formie (telefonicznie lub poprzez rozmowę wideo a w ramach takiej potrzeby nawet poprzez wiadomości pisane), podczas której opowiesz mi jaka wyjątkowa okazja przed Tobą. Następnie zamienię wszystkie omówione informacje w podsumowanie i propozycje co, gdzie i za ile możesz zorganizować, żeby zapewnić prawdziwie Magiczny Moment. Odciąży Cię to nad głowieniem się co jesteś w stanie przygotować dla najbliższych.

Co jeśli taka konsultacja to za mało? Przecież nie każdy ma czas i siły na organizowanie urodzin niespodzianki lub potrzebuje wsparcia przy zorganizowaniu integracji firmowej, szkolenia dla pracowników czy festynu w mieście. Ucieszy Cię zatem, że posiadam doświadczenie w organizacji eventów od tych dla 30 gości po te na tysiące uczestników i chętnie się tym zajmę w ramach usługi Organizacji Imprez. Po ustaleniu wstępnych założeń odciążam Cię ze wszystkich obowiązków związanych z przygotowaniem Twojego wydarzenia, pozostając z Tobą w stałym kontakcie. Nadal masz kontrolę nad podejmowanymi działaniami, ale bez całości stresu i odpowiedzialności.

Po ustaleniu wstępnych założeń odciążam Cię ze wszystkich obowiązków związanych z przygotowaniem Twojego wydarzenia, pozostając z Tobą w stałym kontakcie. Nadal masz kontrolę nad podejmowanymi działaniami, ale bez całości stresu i odpowiedzialności.

Wydarzenie przygotowane, pozostało tylko dopilnować by wszystko w trakcie imprezy grało wedle planu. Jeśli poczujesz, że potrzebujesz mojej pomocy z dopięciem całości także na miejscu, zdecyduj się na usługę Produkcji Wydarzenia. Razem z moją księgą zaklęć zaopiekuję się każdą sprawą a Tobie pozostanie dobrze się bawić i cieszyć reakcją uczestników eventu. Nie tylko będzie można liczyć na moje pełne wsparcie w każdej chwili, ale także, że jak wypłynie coś niespodziewanego, będę w stanie szybko wyczarować rozwiązanie dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Tak więc nie czekaj i zacznijmy tworzyć coś wyjątkowego!

Tego właśnie szukasz?

Jeśli wiesz już czego potrzebujesz od Eventowej Wizjonerki i chcesz wiedzieć ile warte jest przeżycie Magicznego Momentu to zapraszam tu [czary mary]

Scroll to Top
Eventowa Wizjonerka
Wróżka Ślubna
Wirtualna Czarodziejka