OPINIE

Czyli co inni sądzą o współpracy ze mną. Aczkolwiek opinie o zamienianiu nielubianych członków rodziny w żaby sobie darowałam… (oczywiście tylko dlatego aby dalej móc to robić incognito)

Wasze opinie :

Polecam Adriannę jako mega profesjonalnego organizatora… wszystkiego? 🙂 Adrianna pracowała u mnie/z nami kilka lat. Jest osobą na której można polegać, do tego stopnia, że mogłem spokojnie zostawić firmę w jej rękach na czas urlopów. Była bardzo wartościowym pracownikiem i polecam każdemu Jej usługi, bo na pewno ogarnie wszystko tak jak trzeba. Wybitny organizator pracy swojej i innych. Jeśli szukasz kogoś kto miałby zająć się dla Ciebie ważnymi sprawami, to już znalazłeś 😉

Dawid

MrLock Escaperoom

Spotkałam się z prawdziwą czarodziejką, robi świetne rytułały i inne klątwy, dzięki niej mój były uzależnił się od zbierania pluszowych misiów. Lepszej klątwy nie mogłam sobie wymarzyć!

Anna Florek

Gospodyni domowa

Moja firma miała do zorganizowania inkluzywny dla całej galaktyki Oriona bankiet. Dzięki Adzie nikt nie poczuł się pominięty a zaproponowane przez nią boczek w maśle orzechowym stał się prawdziwym hitem! Polecam!

Ksawery X

Orionek

Marzyłam o ślubie który połączyłby moją miłość do dzikiego zachodu i zajawkę mojej narzyczonej do k-dram, z Adą nie ma nic niemożliwego! Polecam!

Kamila Paluszek

Farmerka

Scroll to Top
Eventowa Wizjonerka
Wróżka Ślubna
Wirtualna Czarodziejka